Wywiady Robione Pod Publike Zawyżają Poziom Matur

Moim zdanie też jest chore robic wywiad o maturze z matematyk w 1 l.o dajmy na to warszawski, w klasie gdzie Matematyka była rozszerzona. A wywiad o maturze z Polskiego robia tam gdzie był rozszerzony Polski tzw. profil humanistyczny. Sciema na Max 🙂 I wlasnie tak kreuja ,,rzeczywistość media” Ci rozszerzeni tak naprawdę po nocach siedzą i się boją, a potem staja się kozakami 😀 Śmiechu warte 😉

Kilka komentarzy do filmu z youtube.pl Cytaty:

,,Zawsze pytają o opinię uczniów w najlepszych Liceum…..Przecież nie każdy maturzysta uczy sie w liceum i zdaje na poziomie rozszerzonym!!! „B.łatwe” mówi ktoś dla kogo matematyka to przyjemnosc…siedzi pewnie na profilu matematycznym i cieszy się jak to łatwo było itd. Ja jestem Absolwentką Technikum pisałam ta mature i nie uwazam , ze nie sprawiłaby problemu gimnazjaliscie, skoro duzo osob z mojego roczniku, powiedziala, ze pewne zadania byly dla nich bardzo trudne.”

,, Gdyby ktoś mnie zapytał przed kamerą jak poszła mi matura też bym powiedział, że była banalna.”

,,Mądrze gadasz. Zawsze jest tak że „Nie wiem jak można nie zdać matury” a potem mowią że Robert zdaje o 14 rozszerzoną. Powinni lepiej zapytać ze zwykłej przeciętnej szkoły przeciętnego trójkowego ucznia.”

,,No też bym mówiła, że było bardzo proste przed kamerą…”

,,Ja powiem tak , zdałem bez problemu matme i chwała Panu za to ale na kiego wała oni pytają tych wyfazowanych typów co zapiepszają w ksiązkach jak automaty , mam koleżanki co zdają wos i histe i im aż na 80% na pewno nie poszło więc co oni piepszą że dla gimnazjum

Matematyka możesz na nią liczyć ;p”

,, Ta….wszyscy w klasie gdzie matma rozszerzona o.O tylko nie każdy rozumie matemtykę i nie gadajcie, że każdy by ją zdał. Liczmy się z tym że nie wszędzie znajdzie się zajebisty nauczyciel co umie wytłumaczyć itp.”

,,kujony mowia: gimnazjalista zdałby mature z matrmy- smiechu warte”

,,no tak, jeśli pytacie rozszerzonych to co mają powiedzieć ?;/”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: