Sprawdzian-Nie zdał bo nauczyciel miał zły humor

Tak to wszystko ma wyglądać?

Taka Matematyka, ale ile z nią problemów, czuje się teraz zawiedziony. Mówione było, że każdy powinien zaliczyć choć jeden test maturalny i już, ale nie… trzeba jeszcze kilka osób odstrzelić przed samym końcem. Może to  Matura dla Vipów? Może nikomu nie dać tej cholernej szansy bo po co? I nie ma, mówię wam nie ma czegoś takiego ,że uczysz się dla siebie, uczysz się tak żeby zaliczyć jakiś sprawdzian, wiernie skopiować czyjeś słowa. Na Kreatywność nie ma miejsca. Myślałem, że Maturzysta ma obawiać się matury, a to do końca ma obawiać się jaką ocenę wstawi nauczyciel. Miało być inaczej według nauczycieli. Okłamali nas, do samego końca. Co to w ogóle za postawa z ich strony. Kolejne osoby dosłownie wypadły z matury, musiały rezygnować, bo nauczyciel nie wstawi im 2. Tak właśnie to wygląda.

Czas na mnie? No dalej! Tylko, że Ja Nie zrezygnuje, wole nie zdać niż zrobić coś takiego.

,,Aby moc w ogóle zacząć mówić… o literaturze pięknej czy też jej funkcjach, należy najpierw ustalić , czym ona jest” Ten cytat to takie nawiązanie do by samemu decydować o wszystkim- uzywać rozumu i mądrości, a nie ktoś da rozkaz, podpisze umowę krwią i załatwione?

Kto wie co by się stało z ludźmi gdyby mieli pisać maturę z matematyki. Doktor byłby doktorem? A wykładowca Polskiego, Angielskiego, Niemieckiego?

Dość tych rozważań.

Biorę się teraz za literaturę piękną. A już jutro o 8.00 wszystko powinno być wiadome.

It\’s a fight

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: